O nás

Advokátní kancelář provozuje Mgr. Michaela Vilhelmová, advokát s dlouholetými zkušenostmi z generální právní praxe, vykonávané aktivně od absolvování právnické fakulty UK v Praze v roce 2006.
Naše advokátní kancelář si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, komunikaci a budování dlouhodobých vztahů s klienty. Hlavním cílem advokátní kanceláře je maximálně vyjít vstříc individuálním požadavkům klienta, a to jak z hlediska časového, tak i z hlediska rozsahu a náplni právní pomoci v konkrétním případě. Za tímto účelem je naše advokátní kancelář schopna poskytovat svoje služby i prostřednictvím internetu, tj. bez nutnosti osobní schůzky. Tuto formu lze doporučit zejména pro konzultaci jednodušších případů, kde se bude jednat pouze o radu jak se zachovat a dále pro vypracování a rozbory smluv.
Za účelem uspokojení veškerých potřeb našich klientů naše advokátní kancelář spolupracuje s vybranými exekutory, notáři a daňovými poradci.
Mezi další služby naší advokátní kanceláře patří kompletní zajišťování advokátní úschovy a ověřování podpisů na listinách v českém a slovenském jazyce.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Advokátní kancelář provozuje Mgr. Michaela Vilhelmová, advokát s dlouholetými zkušenostmi z generální právní praxe, vykonávané aktivně od absolvování právnické fakulty UK v Praze v roce 2006.

Naše advokátní kancelář si zakládá na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, komunikaci a budování dlouhodobých vztahů s klienty. Hlavním cílem advokátní kanceláře je maximálně vyjít vstříc individuálním požadavkům klienta, a to jak z hlediska časového, tak i z hlediska rozsahu a náplni právní pomoci v konkrétním případě. Za tímto účelem je naše advokátní kancelář schopna poskytovat svoje služby i prostřednictvím internetu, tj. bez nutnosti osobní schůzky. Tuto formu lze doporučit zejména pro konzultaci jednodušších případů, kde se bude jednat pouze o radu jak se zachovat a dále pro vypracování a rozbory smluv.

Za účelem uspokojení veškerých potřeb našich klientů naše advokátní kancelář spolupracuje s vybranými exekutory, notáři a daňovými poradci.

Mezi další služby naší advokátní kanceláře patří kompletní zajišťování advokátní úschovy a ověřování podpisů na listinách v českém a slovenském jazyce.